Navštivte nás > Dietrichsteinský palác > Stálé expozice > Středoevropská křižovatka - aplikace

Navštivte nás

 

Kalendář akcí

Srpen 2020
Po
Út
St
Čt
So
Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Přihlaste se k odběru Newsletteru.
Zadejte Vaši e-mailovou adresu.

Editace registrace


OTEVÍRACÍ DOBA


VIRTUÁLNÍ MUZEUM


EXPONÁT MĚSÍCE


FOTOGALERIE

E-SHOP

PRONÁJMY


VĚDECKÉ ČASOPISY


 Zřizovatel:


                      


  
 
       

   

Středoevropská křižovatka: Morava ve 20. století

Multimediální aplikace ke stálé expozici Středoevropská křižovatka: Morava ve 20. století. Expozice je od listopadu 2017 umístěna v Dietrichsteinském paláci.

Expozice mapuje novodobé dějiny a reflektuje zásadní události. Deset tematických okruhů sleduje politické, kulturní a sociální dějiny této historické země, jejích institucí, kulturních jevů a významných osobností, a to nejen v kontextu dějin českých zemí, ale i celého středoevropského prostoru. Expozice obsahuje množství interaktivních prvků, včetně promítání dobových filmových záběrů, každou tematickou část doplňují dotykové obrazovky s podrobnými informacemi o dílčích tématech sledovaného období.

KE STAŽENÍ: Níže si aplikaci můžete stáhnout do vašeho mobilního zařízení, obě jazykové verze můžete rovněž prohlížet ve vašem webovém prohlížeči - česká verze, anglická verze.


Aplikaci můžete stahovat z AppStore (pro iOS) a Google Play (pro Android OS)

 

 

Expozice, z niž aplikace vychází, vznikla s finanční podporou Ministerstva kultury ČR, s podporou města Brna a pod záštitou primátora statutárního města Brna Ing. Petra Vokřála.

 

 

 
vyrobila www.omegedesign.cz