Úvod > Akce > Programy pro školy > Škola v muzeu

Škola v muzeu

Projekt je připravený Moravským zemským muzeem ve spolupráci s Masarykovou univerzitou, Gymnáziem Brno, tř. Kpt. Jaroše a Ministerstvem kultury ČR.

Projekt připravený ve spolupráci s Masarykovou univerzitou nabízí základním a středním školám vyučovací hodinu, která je připravená podle RVP a určená konkrétním věkovým skupinám. Výukové moduly jsou zpracovány a prezentovány studenty Masarykovy univerzity v rámci kreditované praxe za dohledu odborných garantů Moravského zemského muzea. Projekt nabízí interaktivní vyučovací hodinu v reálném prostřední muzejní expozice, součástí jsou i pracovní listy a závěrečné shrnutí, kterým učitel ve škole ověří znalosti, které si žáci odnesli z hodiny. Záměrem je, aby se již učitelé k tématu v hodině nemuseli vracet.

Tradiční setkání s učiteli 2018

Termín setkání: středa 26. září 2018 od 15:00 hod.
Místo setkání: přednáškový sál Dietrichsteinského paláce, Zelný trh 8, Brno

Seznámíme vás s aktuálními i dlouhodobými vzdělávacími programy MZM pro všechny stupně vzdělávání, představíme chystané výstavy a především nejnovější expozici v Dietrichsteinském paláci Středoevropská křižovatka: Morava ve 20. století. Program setkání zde. Svou účast, prosím, potvrďte na e-mailové adrese phrselova@mzm.cz do 18. září 2018.


Koordinátorka projektu: Mgr. Pavla Hršelová, Ph.D., phrselova@mzm.cz, proskoly@mzm.cz, tel.: +420 533 435 263

Cena za žáka/studenta: 25 Kč

Reference:

                                          

Fotogalerie

 
                                                
vyrobila www.omegedesign.cz