Úvod > Akce > Rezervace programů pro školy

Akce

 

Přihlaste se k odběru Newsletteru.
Zadejte Vaši e-mailovou adresu.

Editace registrace

Rezervace programů

Pro objednávku konkrétních vzdělávacích programů kontaktujte lektora na e-mailu uvedeném v podrobnostech programů, případně na e-mailové adrese phrselova@mzm.cz.

Zpracování osobních údajů

Vaše údaje zpracováváme v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, a nařízením Evropské unie 2016/679 (GDPR). Více o ochraně osobních údajůVytvořením rezervace s těmito podmínkami souhlasíte.

< Zpět na výpis akcí

Analfabeta Negramotná a další hrdinové z knih

Název programu: Určeno pro: MŠ předškolního věku, 1. - 3. třída ZŠ; 4. - 7. třída ZŠ Vzdělávací oblasti: Jazyk a jazyková komunikace, Člověk a společnost, Umění a kultura Místo: Dietrichsteinský palác, Zelný trh 8, 659 37, Brno Kategorie: Dětské muzeum Lektorské dny: úterý, středa, čtvrtek, pátek Délka programu: 60 - 90 minut Cena: 40 Kč

Obsah programu: Výstavní projekt Dětského muzea MZM zábavnou, narativní i vizuální formou představuje původní autorskou literární tvorbu přímo určenou pro děti a mládež, a to jak českou, tak světovou od minulých staletí a desetiletí do současnosti.

Prostřednictvím celé řady prožitkových aktivit si s dětmi připomeneme velká opakovaně vydávaná díla, která čekají na své znovuobjevení, i zajímavou tvorbu z posledních let.

Přijďte se seznámit s dívkou Analfabetou, kterou nebavilo číst knížky, ale přesto se setkala s celou řadou světoznámých literárních postav. Ve výstavě na vás čeká Pinocchio, Robinson Crusoe, Železný muž, Dlouhý, Široký a Bystrozraký nebo třeba Pipi Dlouhá punčocha. Děti se dozvědí, kde se zrodily pohádky, jak vzniká komiks, co je to dobrodružná literatura, bajka či kaligram. Složí si vlastní verše a zdramatizují jednoduchý příběh.

Program probíhá pod vedením lektorky Dětského muzea MZM.

Poznámka: Na každý výklad se může registrovat pouze jedna třída o max. počtu 30 žáků. Uvedená cena je za jednoho žáka.

Kontakt na lektora: tel: 533 435 274 či 533 435 371 (Dětské muzeum), e-mail: detskemuzeum@mzm.cz

Program

Týden:
Rezervační systém se nachází ve zkušební verzi.
Pondělí 13.08.2018
Úterý 14.08.2018
Středa 15.08.2018
Čtvrtek 16.08.2018
Pátek 17.08.2018
 
                                                
vyrobila www.omegedesign.cz