Úvod > Akce > Rezervace programu pro školy

Akce

 

Přihlaste se k odběru Newsletteru.
Zadejte Vaši e-mailovou adresu.

Editace registrace

< Zpět na výpis akcí

Vítejte u neandertálců

Název programu: Určeno pro: 1. a 2. stupeň ZŠ, zájmové skupiny Vzdělávací oblasti: Člověk a jeho svět, Člověk a společnost, Umění a kultura Místo: Pavilon Anthropos, Pisárecká 5, 602 00, Brno Kategorie: Dětské muzeum Lektorské dny: úterý, čtvrtek Délka programu: 60 minut Cena: 1 žák / 40 Kč

Obsah programu: Program představuje běžný život neandertálců, jejich fascinující schopnost přežít v drsných podmínkách pleistocenní Evropy a ukazuje, že jejich chování bylo srovnatelné s nově příchozími anatomicky moderními lidmi.

Žáci si sami vyzkouší život v tlupě pomocí drobných atributů. Budou moci porovnat stavbu těla neandertálců s moderními lidmi. Prohlédnou si světový unikát – travertinový výlitek mozkovny neandertálce, nejcennější předmět antropologické sbírky Národního muzea, a další nálezy, získané především z území Moravy.

Poznámka: Na každý výklad se může registrovat pouze jedna třída o max. počtu 30 žáků. Uvedená cena je za jednoho žáka.

Kontakt na lektora: tel.: +420 533 435 371, e-mail: detskemuzeum@mzm.cz, sbrychtova@mzm.cz

Program

Týden:
Rezervační systém se nachází ve zkušební verzi.
Vaše údaje zpracováváme v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, a s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR). Více o ochraně osobních údajů. Vytvořením rezervace s těmito podmínkami souhlasíte.
 
                                                
vyrobila www.omegedesign.cz