O muzeu > Partnerská škola MZM

O muzeu

 

Kalendář akcí

Duben 2019
Po
Út
St
Čt
So
Ne
15
16
Úterý, 16.04.2019
17
19
20
21
22
23
24
Středa, 24.04.2019
26
27
28
29
30
Úterý, 30.04.2019

Vernisáž
Film
Univerzita třetího věku
Přednáška
Koncert
Ocenění
Benefice

Der Wirkstoff von Kamagra ist Sildenafil Citrate, derselbe wie in Viagra. kamagra oral jelly versand aus deutschland. Es ist in Form von Tabletten mit 50 mg oder 100 mg Sildenafil Citrate Přihlaste se k odběru Newsletteru.
Zadejte Vaši e-mailovou adresu.

Editace registrace

Projekt Partnerská škola Moravského zemského muzea

Moravské zemské muzeum zahájilo v listopadu 2011 vzájemnou spolupráci s Gymnáziem Brno, třída Kapitána Jaroše 14. Vzájemná spolupráce se odvíjí od společného zájmu zlepšit školní i mimoškolní vzdělávání a přiblížit koncepci prezentace muzea výukovým programům a daným školním věkovým skupinám.

 

Gymnázium, Brno, třída Kapitána Jaroše 14 

 

Studenti biologicko - chemického cvičení 3. a 4. ročníku dne 17. 2. 2012 navštívili výstavu Messel on Tour, zkamenělé poklady světového dědictví UNESCO.

http://www.jaroska.cz/node/442 

Dne 14. 3. 2012 se žáci nižšího stupně gymnázia, třídy 3.ag, mohli „podívat do tváře“ vynikajícímu českému básníkovi, autorovi Máje. V Moravském zemském muzeu se konala výstava Hynku! Viléme!! Jarmilo!!! Karel Hynek Mácha, kníže české poezie. Studenti si v průběhu asi hodinové návštěvy připomenuli vše, co již o Karlu Hynkovi Máchovi znali. Dozvěděli se i spoustu nových informací. Mohli si přečíst i některé zápisy z Máchova deníku, zhlédli film o určování možné básníkovy podoby a některá jeho díla si zhudebněná i poslechli. 

http://www.jaroska.cz/node/463 

 

Moravské zemské muzeum se podílí na středním a vyšším odborném vzdělávání studentů OA, SOŠ knihovnická a VOŠ knihovnických, informačních a sociálních služeb formou jejich odborné praxe v ústřední knihovně MZM a knihovnách odborných oddělení MZM. 

OA, SOŠ knihovnická a VOŠ knihovnických, informačních a sociálních služeb 

 

Moravské zemské muzeum zahájilo v únoru 2012 vzájemnou spolupráci s Přírodovědeckou fakultou Masarykovy univerzity, Kotlářská 267/2, Brno. Vzájemná spolupráce se odvíjí od společného zájmu zlepšit školní i mimoškolní vzdělávání a přiblížit koncepci prezentace muzea výukovým programům a daným školním věkovým skupinám.

Masarykova univerzita Přírodovědecká fakulta 

 

Moravské zemské muzeum vzájemně spolupracuje s Vyšší odbornou školou restaurátorskou v Brně, Francouzská 101, Brno.

 

 

 

 

 

Vyšší odborná škola restaurátorská v Brně

 

Studenti VOŠ restaurátorské v programu: Pozvání do nočního ateliéru VOŠ restaurátorské Brno – restaurování malby, keramiky a nábytku včetně dřevořezby, který byl součástí Brněnské muzejní noci 2012. Studenti VOŠ restaurátorské v programu: Pozvání do nočního ateliéru VOŠ restaurátorské Brno – restaurování malby, keramiky a nábytku včetně dřevořezby, který byl součástí Brněnské muzejní noci 2012.

 

Moravské zemské muzeum vzájemně spolupracuje s Katedrou archeologie FF Univerzity Hradec Králové.

Univerzita Hradec Králové 

 

 

 
  here Zřizovatel:
                                                                                                                                                                          
vyrobila www.omegedesign.cz