Navštivte nás > Dům Jiřího Gruši

Dům Jiřího Gruši

cialis angebot Oral Jelly kaufen mit 100mg Sildenafil pro Portion, sicher & preiswert bei Medmarkt24.com für Deutschland & die Schweiz Adresa:
Hudcova 76
612 00 Brno
tel.: +420 515 910 422

Otevírací doba a vstupné
Objekt na mapě

Objekt na Hudcově ulici č. 76 získalo Moravské zemské muzeum v roce 2009. Postupně se do těchto prostor přestěhovalo několik oddělení: Centrum humanistických studií, Metodické centrum muzejní pedagogiky, Oddělení dějin literatury a Oddělení pro historii biologických věd Mendelianum.

V těchto prostorách vzniklo 1. dubna 2015 zcela nové oddělení Moravského zemského muzea - Centrum kulturně-politických dějin 20. století, které nese od 1. července 2018 název Oddělení dějin kultury antitotalitního zaměření (ODKAZ). Muzejní podsbírky Oddělení dějin literatury a ODKAZu patří k nejrozsáhlejším v tomto objektu. Velkou část tvoří archiv Jiřího Gruši, který se stal základem podsbírky ODKAZu. S ohledem na tuto skutečnost byl objekt na Hudcově ulici pojmenován v roce 2016 Domem Jiřího Gruši.

V Domě Jiřího Gruši jsou instalovány expozice Oddělení dějin literatury a ODKAZu, je sídlem depozitářů několika oddělení Moravského zemského muzea a disponuje moderní polyfunkční učebnou.

Wo bekomme ich super kamagra Wann benutzt man viagra! Uk com erfahrung plus alkohol super kamagra hersteller preis levitra deutschland forum hoe. Corpus litterarum. Stopy písemnictví nejen v moravských dějinách

Expozice
Více zde

best essay writing service canada Normalizaci navzdory

Expozice
Více zde

are essay writing services legal Lidské mraveniště Ondřeje Sekory

Dlouhodobá výstava

Více zde

free custom research papers Ludvík Kundera - Hora dění 

Dlouhodobá výstava

Více zde

thesis writing help Šťastný bezdomovec - Evropan a světoobčan Jiří Gruša / Glücklich heimatlos - Europäer und Weltbürger Jiří Gruša

Dlouhodobá výstava
Více zde

 
 Zřizovatel:
                                                

                    
vyrobila www.omegedesign.cz