Akce > Doprovodné akce

Akce

 

Kalendář akcí

Duben 2019
Po
Út
St
Čt
So
Ne
15
16
Úterý, 16.04.2019
17
19
20
21
22
23
24
Středa, 24.04.2019
25
26
27
28
29
30
Úterý, 30.04.2019

Vernisáž
Film
Univerzita třetího věku
Přednáška
Koncert
Ocenění
Benefice

go Přihlaste se k odběru Newsletteru.
Zadejte Vaši e-mailovou adresu.

Editace registrace

Doprovodné akce

college essay writing company  Profil Moravského zemského muzea - sledujte nás na facebooku, aby vám neunikla žádná blížící se akce

Týden dětí s Moravským zemským muzeem 2019

29. ročník Týdne dětí pro vás připravilo oddělení http://orderman.com/?=essays-on-the-movie-the-help Dětské muzeum ve spolupráci s Botanickým oddělením a Centrem kulturní antropologie MZM.

i don't want to write my paper I. TURNUS - 8. až 12. července 2019 - k dispozici už jen poslední volná místa
go to link II. TURNUS - 26. až 30. srpna 2019 - program je již plně obsazen, zájemci mohou být zapsáni pouze jako náhradníci.

 

http://be-basic.org/?=where-can-i-buy-essays-online Pondělí: Vzhůru za rozmanitými kytičkami

První den se vydáme do Botanické zahrady a arboreta Mendelovy univerzity v Brně, kde nám poví a ukáže spoustu zajímavostí pracovník botanického oddělení MZM. Čeká nás také dobrodružná hra, pomocí které prozkoumáme celou zahradu. Na konci naší výpravy si každý z nás odnese osázený a ozdobený květináček a budeme se těšit, až nám rostlinka doma vykvete.

enter site Úterý: Projdeme se rájem i na hradě

Dopoledne navštívíme farmu Eden, podíváme se na Panské bydlení, představíme si jednotlivá řemesla, uvidíme, jak se zpracovával len a mnoho dalšího. Po obědě si prohlédneme jeden z nejkrásnějších středověkých hradů na Moravě hrad Pernštejn.

reflective essay help Středa: Návštěva Velkomoravské říše a odpolední opičárny

Středeční dopoledne strávíme na místě možného působení slovanských věrozvěstů sv. Konstantina - Cyrila a sv. Metoděje na slovanském hradišti v Mikulčicích. Čeká nás krátká prohlídka expozice s příběhem "velkomoravské princezny" a různé tvořivé činnosti. Odpoledne se seznámíme s opicemi chovanými v zoo Hodonín, povíme si něco o jejich životě a nahlédneme pod pokličku v jejich kuchyni. Pobyt opičákům zpříjemníme výrobou hračky na hraní.

source Čtvrtek: S baťůžkem na výlet do Tišnova a okolí

V obci Březina navštívíme stálou expozici skleněných figurek spolu s ukázkou jejich výroby; součástí je i korálková dílna. Odpoledne se pak vydáme pěší naučnou stezkou z Tišnova na rozhlednu Klucanina.

online paper writer Pátek: Okouzlení Afrikou

Poslední den navštívíme výtvarně zaměřenou výstavu "Okouzlení Afrikou" v Pavilonu Anthropos. Budeme si povídat o africkém umění, ve kterém hledali inspiraci pro svá díla známí čeští umělci.  V duchu tématu bude následovat výtvarný workshop. Odpolední program bude probíhat v zajetí africké hudby, vyzkoušíme si základy bubnování na africké bubny.

 

  

 

Program je určený pro děti ve věku od 6 do 12 let.

Rezervace přijímá: Dětské muzeum, Moravské zemské muzeum v Brně, Kobližná 1, 659 37, telefon: 533 435 274 nebo 371, e-mail: detskemuzeum@mzm.cz, kapacita omezena!

Cena pětidenního programu (včetně obědů) je 2 200 Kč.

 

Archiv

2018

2017

 

 

 
 Zřizovatel:
                                                

                    
vyrobila www.omegedesign.cz