Pro média > Aktuality > Kam na první máj? Polibte se pod mamutem v Anthroposu!

Pro média

 

Kalendář akcí

Květen 2019
Po
Út
St
Čt
So
Ne
6
7
Úterý, 07.05.2019
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Čtvrtek, 16.05.2019
17
19
20
21
22
23
25
26

Zábava
Univerzita třetího věku
Přednáška
Exkurze
Film
Vernisáž
Doprovodná akce

Casi terapia viene utilizzata per il consumo umano a go site meno che non faccia fare almeno 22 minuti ogni volta che si scopre che il. Přihlaste se k odběru Newsletteru.
Zadejte Vaši e-mailovou adresu.

Editace registrace

Kam na první máj? Polibte se pod mamutem v Anthroposu!

[vloženo: 16. dubna 2019]

follow mg generico 2019 – € 0.83 a pillole. Le comuni compresse di Levitra 10 mg possono essere vendute a 2, 4, 8, 12 o 20 pezzi per confezione. první máj je v kalendáři jako Svátek práce, tradičně patří hlavně zamilovaným. Láskám bude na státní svátek určena akce Prvomájové Líbání pod chobotem. Druhý ročník happeningu Kamagra prezzo in farmacia, prezzo kamagra in italia, http://miafarmaciapreferita.com/drugs/levitra-generic levitra bayer italiano - La maggior parte degli uomini di tanto in tanto l'esperienza disfunzione erettile v pavilonu Anthropos v pisáreckém parku se pokusí od 14 do 17 hodin o rekord v počtu líbajících se párů pod chobotem nejznámějšího exponátu.

Základ nové tradice Moravského zemského muzea, měnící rozkvetlou třešeň za jeden ze symbolů Brna, byl položen na prvního máje 2018. Model mamuta v životní velikosti tehdy slavil 90 let. Poprvé ho návštěvníci mohli spatřit na Výstavě soudobé kultury na brněnském výstavišti v roce 1928, kde byl součástí pavilonu Člověk a jeho rod věnovaného světoznámým nálezům ze starší doby kamenné z Moravy. Výstavu připravil světově proslulý badatel Karel Absolon, výrobu financovala firma T. & A. Baťa a prezident republiky Tomáš Garrigue Masaryk.

Od roku 1962 má obří mamut své stálé místo v expozici dávné prehistorie Pavilonu Anthropos v Pisárkách. A právě tam je na prvomájové odpoledne připraven bohatý zábavný a hudební program, zamilovaným odpolednem provede moderátor Rádia Petrov Pavel Novák. Všichni aktivně zapojení si odnesou i malý dárek. Losování o hodnotné ceny. Výroba placek na památku. ...a možná přijde i Amorův tým.

Instagram: #libanipodchobotem

 
 Zřizovatel:
                                                                                                                                                                          
vyrobila www.omegedesign.cz