Úvod > Pro média > Aktuality > Doprovodný program pro děti Na slovíčko s Pavlem Čechem v sobotu 2. června 2018

Pro média

 

Přihlaste se k odběru Newsletteru.
Zadejte Vaši e-mailovou adresu.

Editace registrace

Doprovodný program pro děti Na slovíčko s Pavlem Čechem v sobotu 2. června 2018

[vloženo: 22. května 2018]

Dětské muzeum MZM zve na doprovodný program Na slovíčko s Pavlem Čechem k výstavě Analfabeta Negramotná a další hrdinové z knih.

Kromě povídání s oblíbeným brněnským malířem, autorem komiksů a ilustrátorem pohlédneme pod pokličku jeho tvorby. Dozvíme se, kde hledá inspiraci a náměty ke svým příběhům, co nejraději kreslí a jaké má plány do budoucna. Samozřejmě budeme i malovat, hrát si a tvořit. Nakonec zjistíme, co udělá s naší fantazií nález starého klíče.

Říká se, že pes je nejlepší přítel člověka, kterého provází už několik tisíc let. Součástí programu bude zamyšlení nad různými rolemi psa v rozmanitých oblastech lidského života, dříve i dnes. Víte, kolik existuje slov odvozených od výrazu pes? A kolik znáte psích hrdinů v literatuře? Můžete si přinést oblíbenou knihu, kde je hlavním hrdinou pes. A společně s Pavlem Čechem si pejsky také nakreslíme.

   

Datum: sobota 2. června 2018 od 14.00 do 17.00 hodin
Místo: Dietrichsteinský palác, Zelný trh 8, Brno
Vstupné: 50,- Kč

Objednávka: vzhledem k omezenému počtu návštěvníků doporučujeme telefonickou rezervaci na tel. č. 533 435 274, 533 435 371, případně e-mailu: detskemuzeum@mzm.cz

Účast rodičů není nutná.

 

 
                                                
vyrobila www.omegedesign.cz